O mnie

Witaj na stronie PozyczkiZaDarmo.pl!

Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ potrzebujesz dodatkowej gotówki. Kilka miesięcy temu sam byłem w podobnej sytuacji. Pracodawca spóźniał się z przelewem wynagrodzenia, a kasa była mi już naprawdę potrzebna. Wiesz jak to jest, rachunki i zakupy nie opłacą się same…

Nie miałem specjalnie od kogo pożyczyć, kredyt w banku odpadał ale na szczęście w Internecie znalazłem, że są firmy, które mogą udzielić pożyczki za darmo! Na początku nie mogłem w to uwierzyć ale okazało się, że jest to promocyjna oferta dla nowych klientów.

Najlepsze było jednak to, że nie musiałem nawet ruszać się z domu. Cały proces wnioskowania odbył się w 100% przez internet. Z racji tego, że moje konto było w tym samym banku, pieniądze były na moim koncie w przeciągu 20-30 minut!

W międzyczasie kilku znajomych skorzystało z opcji darmowej chwilówki. Postanowiłem zatem stworzyć prostą stronę www, na której w jednym miejscu zostaną zebrane najlepsze firmy pozabankowe, udzielające pierwszej pożyczki gratis dla nowych klientów.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie lub informacje o nowej firmie, której nie ma w tabeli, koniecznie daj mi o tym znać!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości